Plechové garáže - rovná strecha

Čo vám ponúkajú plechové garáže - rovná strecha?

Široká škála prevedení a možných kombinácií vo viac než 200 štandardných veľkostiach vysvetľuje veľkú popularitu týchto osvedčených SIEBAU garáží (plechové garáže - rovná strecha). Naše plechové garáže je možné podľa vašich požiadaviek upraviť o ďalšie okná, bočné dvere, asymetrické pôdorysy, prístavby - žiadny problém!

Garáže sú vyrobené z ocele a majú neobmedzené možnosti dizajnu a poskytujú záruku dlhovekosti - bez zvláštneho zaobchádzania.

Rovná strecha garáže

Rovná strechaSIEBAU rovná strecha garáže je univerzálne použiteľný pre širokú škálu jednotlivých konštrukčných variantov a osvedčila sa na európskom trhu po celé desaťročia. Garáže sa vyznačujú pokojným vzhľadom, hladkou povrchovou úpravou vnútorných stien a širokým výberom vonkajších farieb. Ideálne riešenie pre bezpečnosť a ochranu na strane jednej a atraktívny vzhľad na druhej strane. Tento typ v mnohých prípadoch umožňuje harmonickú integráciu garáže do existujúceho prostredia.

SIEBAU garáže a prístrešky pre auto je možné ľubovoľne kombinovať medzi sebou a to buď ako sériový systém skladajúci sa z garážových komplexov s niekoľkými jednotkami alebo ako kryté státie garáže po oboch stranách.

Hĺbka variabilné usporiadanie jednotlivých jednotiek v kombinácii garáže - prístrešky pre auto je to možné.

Plechové garáže - rovná strecha - výhody

  1. Rýchla montáž
  2. Bez stavebného povolenia
  3. Rôzne kombinácie
  4. 10 ročná záruka
Samostatná garáž  
Samostatná garáž  
Dvojgaráž s vnútornou stenou  
Dvojgaráž s vnútornou stenou  
Radové garáže  
Radové garáže  
Garáže XXL  
Garáže XXL  
Garáže s prístreškom  
Garáže s prístreškom  
Viacúčelové garáže  
Viacúčelové garáže